Loading
Telefon :
+90 541 298 56 99
Email :
info@armadamedya.com

40.000 yıldır,
biz bu işi yapıyoruz

Mağara duvarlarına elleri ile resim yapan ilk insanlardan beri bir şeyleri anlatmaya çalışıyoruz. Yani 40.000 yıldır biz bu işi yapıyoruz.

Bilindik yalanlar söylemiyoruz!

Bazı yalanlar insanın zekasına hakarettir. Örneğin “Hiç mutsuz müşterimiz olmadı.”, “Her işimizde başarılı olduk.” siz bu klişe yalanları söyleyen bir medya partneriniz varsa, size %100 yalan söylüyordur. 🙂 Biz her işimizde başarılı olamadık. 🙁 Bu yüzden her işte A B C planları yaparız. 

Klişe lafları sevmiyoruz!

Bakkal dükkanı gibi ajans işletenler var. Bu modellerin klişe sözleri, “Efendim şu yılda kurulduk, işletmemizin kafa kağıdı, muhtardan ikameti, anne kızlık soyadı budur. Sonra biz çok iyi işler yaptık….” Ulan mahallenin kasabı bile kendi geliştirdi siz 100 yıldır aynı şeyleri söylüyorsunuz.

Vizyon sahibiyiz!

Tasarım yaptırdığınız, markanızı emanet ettiğiniz kişi, kurum ne varsa artık sorun bir vizyonu var mıymış? Vizyonu olmayan biri markanıza, işinize ne katabilir? “HİÇ” Bu konuyu sizinle yüz yüze  konuşalım! 😎

armada
Vincent Van Gogh
Vincent Van Gogh
steve jobs
Steve Jops

"Kısaca sanat uğruna hayatımı tehlikeye atıyorum ve bu yüzden aklımın yarısını yitirdim."

"Tasarım sadece nasıl göründüğü ya da nasıl hissettirdiği ile ilgili bir şey değildir. Tasarım nasıl çalıştığı ile ilgilidir."

ofiste sizi bekliyoruz

Sosyal Medya | Grafik Tasarım | Yazılım | Dijital Medya | @ANKARA